foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Antalya karot, Antalya beton delme, karot uygulamaları, antalya karot makineleri, karot Firması

1900’lü yıllardan bu yana kullanılan karot makineleri, beton delme uygulamasını gerçekleştirmektedir. Zirve Karot Antalya olarak inşaatlarda, binalarda ve bütün beton, granit ve mermer gibi alanların delme işleminde kullandığımız karot makineleri beton delme uygulamalarında kullanılmaktadır.

Karot uygulaması bir maden mühendisi tarafından ihtiyaç duyulup icat edilmiştir. Adını İngilizce havuç kelimesinden alan karot ile karot makinelerinin deldiği parçaların havuca benzemesinden dolayıdır. Zirve Karot Antalya ve bütün karot firmaları günümüzde karot makinelerini beton delmek için kullanmaktadır.

Elektrik ile çalışan karot makineleri, beton delmek için en uygun şekilde dizayn edilmiş ve güçlü motoru sayesinde her çeşit beton için kullanılabilmektedir. Zirve Karot Antalya olarak son teknoloji karot makinelerinin hem satışını yapmakta ve karot uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Silindir şeklinde betonu delen karot makineleri, silindir şeklinde kovana sahiptir ve bu kovanın ucuna kaynatılmış elmas uçlar ile pürüzsüz bir kesim olanağı sunmaktadır. Delme işlemini gerçekleştirirken su yardımı ile çalışmaktadır. Zirve Karot Antalya karot makinelerinin kovanlarının ve elmas uçlarını satışını yapmaktadır.

Firmamız 1995 yılından bu yana karot uygulamalarında hizmet vermektedir. Karot uygulamalarında bu zamana kadar topladığı tecrübe ve referansları ile Türkiye genelinde profesyonel karot uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye genelinde çalışan Zirve Karot Antalya bir karot firmasıdır. Bünyesinde bulunan karot makineleri ve alanında uzman personelleri ile karot uygulamalarınızda sizin için en iyi seçenek olmaktadır. Zirve Karot Antalya olarak uygulamalarınızda ücretsiz keşif yapıyoruz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

 

ZİRVE KAROT

Zirve Karot Antalya karot uygulamalarının profesyonel adresi.

KAROT BETON DELME SİSTEMLERİ

7/24 acil karot 0532 540 03 89

telefon whatsapp mail