foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Trabzon Karot, Trabzon Beton Delme, Trabzon Beton Kesme, Trabzon Beton Kırma, Trabzon Filiz Ekme

Sektöre 1995 yılında giriş yapan Zirve Karot Trabzon; karot, beton delme, kesme, filiz ekme ve beton kırma uygulamalarında hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe karot beton delme işlerinde profesyonel olarak hizmet veren firmamız Türkiye genelinde karot beton delme kesme, kırma ve filiz ekme uygulamalarında ücretsiz keşif yapmaktadır.

Karot uygulaması; betonu silindir şeklinde kesme işlemidir. Karot makineleri elektrik ile çalışmaktadır. Ucunda elmas kaynaklı kovanı ile düzgün silindir şeklinde beton keserek delme uygulamasını gerçekleştirebilmektedir. Zirve Karot Trabzon karot uygulamalarında Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizin için en iyi seçenek olacaktır.

İstenilen alanda delme kesme işlemi yapabilen Zirve Karot Trabzon sektörün öncü firması olması sebebiyle istenilen alanda yapılacak işlemlerde kesin çözüm üretebilmektedir.

Beton kesme işlemi birçok yolla gerçekleştirilmektedir. Öncelikle kesim yapılacak işleme ve alana göre kesim yöntemi ve makinesi belirlenir. Zirve Karot Trabzon beton kesilmesi işlemini derz kesme, hidrolik kesim ve halatlı kesim makineleri ile beton kesimi yapmaktadır.

Kesim yöntemi işin yapılması için en uygun makineyi seçerek, iş ve işçi güvenliği ön planda tutularak yapılmalıdır. Zirve Karot Trabzon iş güvenliğine çok önem vermektedir. İş güvenliği sertifikalı, inşaatlarda çalışmanın bilincinde ve alanında uzman personelleri ile uygulamalarınızda Zirve Karot Trabzon hizmetinizde.

İnşaatlarda derz, pencere, kapı, kolon, duvar, kiriş kesimleri, merdiven kesimleri ve tesisat, elektrik, doğalgaz tesisatı, baca delikleri gibi uygulamalar yapan Zirve Karot Trabzon bütün kesim ve delme işlerinizde uygulamalarınızı gerçekleştirmektedir.

Filiz ekme, bina güçlendirme uygulamalarını gerçekleştiren Zirve Karot Trabzon filiz ekme uygulamalarında kimyasal dübel kullanmaktadır. Bina güçlendirmesinde kimyasal dübel kullanmamızın sebebi filiz ekiminde kimyasal dübelin en sağlam malzeme olmasıdır.

Türkiye genelinde çalışan Zirve Karot Trabzon inşaatta çalışmanın bilincinde, geniş ekipman ve alanında uzman kadrosu ile karot, beton delme, kesme, kırma ve filiz ekme uygulamalarınızı profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve ücretsiz keşif yaptırmak için hemen arayın.

 

 

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Trabzon Karot

KAROT SİSTEMLERİ

7/24 karot hizmeti için 0532 540 03 89

 

telefon whatsapp mail