foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Muğla beton delme, Muğla karot, Muğla beton delme uygulamaları, Muğla Karot Makineleri

Gelişmekte olan Muğla inşaat sektöründe hızla gelişme sağlamaktadır. Beton delme uygulamaları sıhhi, doğalgaz ve elektrik tesisatları gibi alanlarda günümüzde profesyonel olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Betonu düz bir şekilde delerek, delme işlemi yapılan yapıya zarar vermeden ve uygulamalarında kaliteye önem veren Zirve Karot Muğla beton delme firması olarak Muğla ve Türkiye genelinde beton delme uygulamalarını yapmaktadır.

Karot makineleri ile yapılan beton delme uygulaması, günümüz teknolojisi bir uygulamadır. Karot makineleri diğer adıyla beton delme makineleri silindir şeklindeki kovana ve kovana kaynatılmış elmas uçlar ile pürüzsüz bir kesim olanağı sunmaktadır.

Uygulamalarımızda binanın yapısına zarar verme ihtimali olacağı için Zirve Karot Muğla olarak beton delme uygulamalarında son teknoloji karot makinelerimiz ve alanında tecrübeli operatörleri ile titreşimsiz ve tahribatsız bir delme işlemi gerçekleştiriyoruz.

Baca, boru, kablo, pis su giderleri, elektrik, doğal gaz ve sıhhi tesisatların deliklerinin açılması beton delme uygulaması ile gerçekleşmektedir. 700Q çapa ve 10 metre derinliğe kadar delme işlemi yapan beton delme makineleri ayrıca yatayda veya dikeyde istenilen açıda delme işlemi de mümkündür. Zirve Karot Muğla olarak beton kesme makinelerinin işlem yapamadığı alanlarda beton delme makineleri ile beton çürütme tekniği adı verilen uygulama yapılarak kapı, pencere ve duvar kesimleri mümkündür.

Zirve Karot Muğla beton delme uygulamalarında sizin için en iyi seçenek olacaktır. İnşaatlarda beton delme uygulamaları, çok tehlikeli olabilmektedir. Zirve Karot Muğla olarak bütün güvenlik önlemlerini alarak, iş güvenli sertifikalı çalışanları ve gerekli bütün ekipmanları kullanarak beton delme uygulamalarında teknik ve uygulama açısından profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Beton delme firması olan Zirve Karot Muğla 1995 yılından bu yana Muğla ve Türkiye çapında hizmet vermektedir. Beton delme uygulamalarını yapan bütün firmalar karot makineleri ile yapmaktadır. Zirve Karot Muğla olarak karot makineleri ile uygulama yapmakla birlikte karot makinelerinin satışını da gerçekleştirmektedir.

Uygulamalarınızda ücretsiz keşif yapan Zirve Karot Muğla müşteri memnuniyeti ve kaliteli uygulamaları ile topladığı referansları ile beton delme uygulamalarınızda sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Ücretsiz keşif yaptırmak ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizden fiyat almadan kara vermeyiniz.

 

Zirve Karot Muğla

BETON DELME UYGULAMALARI

7/24 beton delme 0532 540 03 89

 

 

telefon whatsapp mail