foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Emirgazi karot, Emirgazi beton kesme, Emirgazi beton delme, Emirgazi filiz ekme, Emirgazi beton kırma, karot uygulamaları Konya

Sürekli gelişmekte olan Konya’mızın güzide ilçesi Emirgazi artan inşaat sayısı ile karot uygulamaları kullanımı da artmıştır.

Karot, beton delme kesme, beton kırma ve filiz ekme alanlarında hizmet veren firmamız Zirve Karot, karot beton delme kesme, beton kırma ve filiz ekme uygulamalarını Emirgazi ilçesinde gerçekleştirmiştir ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

İnşaatların çoğaldığı Emirgazi ilçesinde karot beton delme kesme uygulamalarına ihtiyacın artması ile Emirgazi ve Konya çevresinde hizmet veren Zirve Karot karot beton delme kesme uygulamalarınızda hizmetinizdedir.

Sıhhi, elektrik ve doğalgaz tesisatlarında, baca veya herhangi bir delik delme işlemlerinde karot makineleri kullanılmaktadır. Duvar kapı, pencere, kolon, kiriş derz, döşeme, parapet vb kesimlerde halatlı, hidrolik ve derz kesme makineleri kullanılmaktadır.

Filiz ekme uygulaması, demir filizlerin betonarme yapılara eklenerek bina güçlendirme uygulamasının gerçekleştirilmesidir. Emirgazi ilçesinde mevcut olan eski yapılarda ve depremden zarar görmüş binaların güçlendirilmesi için filiz ekme uygulamaları yapılmaktadır.

Beton delme, kesme filiz ekme ve beton kırma işlerinizde Emirgazi ve çevresinde gerek ekipmanı gerekse personelleri ile Zirve Karot siz müşterilerimiz için en iyi seçenek olacaktır.

Zirve Karot olarak karot beton delme, kesme, filiz ekme ve beton kırma uygulamalarınızda ücretsiz keşif yapmaktayız. Karot makinelerinin satışını gerçekleştiren Zirve Karot karot firması olarak hizmetinizde. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve ücretsiz keşif yaptırmak için Emirgazi ve Konya çevresinde bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

 

ZİRVE KAROT

Emirgazi karot beton delme kesme uygulamaları.

KAROT BETON DELME KESME SİSTEMLERİ

7/24 acil karot 0532 540 03 89

telefon whatsapp mail