foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 0
En KötüEn İyi 

Burdur karot, Burdur beton delme, karot uygulamaları, Burdur karot makineleri

Günümüzde halen inşaatlarda beton delme işleminde karot makineleri kullanılmadan betonu kırarak uygulamalar yapılmaktadır. Zirve Karot Burdur olarak karot, beton delme işlerinde karot makineleri ile profesyonel olarak beton delme uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.

Karot uygulamaları karot makineleri ile yapılmaktadır. Karot makinesi betonu delme işine yaramaktadır. Karot makinesi 1900’lü yıllarda kullanılmaya başlamış olup, adını da ilk karot makinelerin deldiği parçaların havuca benzemesindendir.

Karot makineleri silindir şeklinde kovanı ile silindir şeklinde betonu delmektedir. Bu delme işlemi karot makinesinin motoru ve kovanın ucundaki elmas uçlar ile sağlanmaktadır.  Zirve Karot Burdur olarak karot uygulamalarını yapmakta ve karot makinelerinin satışını da gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız Zirve Karot Burdur 1995’ten beri karot beton delme alanında hizmet vermektedir. Burdur ve Türkiye genelinde beton delme, kesme, filiz ekme ve beton kırma uygulamalarında Zirve Karot Burdur hizmet vermekte olup profesyonel ekibi ve son teknoloji ekipmanı ile sizin için en iyi seçenek olacaktır.

Uygulama alanları baca, elektrik, doğalgaz ve sıhhi tesisat delikleri, duvar delme gibi alanlarda kullanılan karot makineleri beton kesme makinelerinin kullanılamadığı yerlerde kapı, pencere kesimleri gibi duvar kesimleri için çürütme tekniği kullanılarak gerçekleştirmekteyiz. Zirve Karot Burdur karot firması olmasından karot uygulamalarındaki tecrübesi ile karot uygulamalarınızda kesin çözüm üretebilmekteyiz.

Zirve Karot Burdur karot uygulamalarında büyük projelere attığı imzalar ile topladığı referansları sayesinde yaptığı işlerdeki kalitesini kanıtlamaktadır. Zirve Karot Burdur olarak yapılacak olan uygulamalarda ücretsiz keşif yapıyoruz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

 

 

ZİRVE KAROT

Zirve Karot Burdur karot uygulamalarınızda hizmetinizde 0850 302 37 33

KAROT UYGULAMALARI

7/24 karot acil 0532 540 03 89

telefon whatsapp mail