foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


0 532 540 03 89
info@zirvekarot.com

ZİRVE KAROT

Beton Delme Kesme Sistemleri

Kullanıcı Oyu:  / 0

Kullanım olarak el karotu betonarme yerlerde Q20 ile Q160 çap arası 50 cm derinlikte beton delme işlemi yapmasının yani sıra,

Tuğla, ytong, bims gibi hassas yüzeylerde makine sabitlemesi gerekmeden delme işlemi yapmaktadır.

Sulu kesim sistemi ile çalışma yapılmakta olup ihtiyaç duyulması durumunda kuru su kullanmadan beton delme çözümleri sunar.

Devamını oku: Vakumlu Karot

Kullanıcı Oyu:  / 0

İnşaat sektörü nün her zaman ihtiyaç duyduğu ve duyacağı iş makineleri... Bobcat, JCB, Case, Ekskavatör.Traktör-Havalı ponamatik ve elektro kırıcılar ....

Bünyesinde bulunmayan ekipmanları bile temin edip sorumluluk anlayışına destek  veren  ZİRVE KAROT İNŞAAT tüm bu çalışmaları bilgi dahilinde sunmaktadır.

 

Devamını oku: Beton Kırma Hizmeti

Kullanıcı Oyu:  / 1

Günümüzde  hidrolik gücü endüstrinin her alanında kullanılmaktadır. Beton delme ve kesme sektörü'de bu güçten yararlanarak, beton kütle le’rin kontrollü bir biçimde çatlatılması, yöntemi ile bir çok avantaj elde etmiştir.

Atılması istenen beton ve ya betonarme gövdelerin Karot delme işini takiben elde edilen boşluğun, içerisinde hidrolik tahrik itme gücü yaratan başlıklar yardımı ile beton kütlelerin birbirinden ayrılması yöntemidir.

Gürültüsü Karot ile delme esnasındaki gürültü ile aynı değerdedir. Tekbir çatlatma makinesi iki ila üç adet ekskavatör'ün yapabileceği işe bedeldir.

Devamını oku: Beton Çatlatma Sistemi

Kullanıcı Oyu:  / 0

Betondaki gerekli tensile ulaşılmadan suyun buharlaşmasının yarattığı  çatlaklar sağlamlık ve görüntü açısından hoş değildir. Betonun kullanım süresince farklı ısılara maruz kalması çatlamalara neden olabilir.

Bu tür çatlamalar mutlaka V şeklinde kırılıp genişletilerek Pentapox Epoxy Grout L ile onarılmalı.

Tamirata geçilmeden önce iki kenarı kırıcı  ile kırılarak, tüm kir ve betonun zayıf olduğu kısımlar çıkarılarak alınıp iyice süpürülerek temizlenir. Ortaya çıkan kaviteye korniyer yerleştirilir ve her iki taraftaki boşluk Pentapox Epoxygrout L30 basınç mukavemetine sahip epoksi tamir harcı veya çimento esaslı malzeme ile  doldurulur,

Devamını oku: Beton Tadilat Onarım İşleri

Kullanıcı Oyu:  / 1

Firmamız ZİRVE KAROT İNŞAAT tadilat kapsamında kırım yıkım söküm işlerinde  (kapı–pencere-çatı) profesyonel anlamda çalışmalara öncülük etmiştir. Revizyon halindeki binalar, oturum halindeki meskenler ve yeni yapılandırılan binaların kırım, söküm, yıkım işleri itina ile çevreye zarar vermeden emniyetli, güvenli ve gürültü yapmadan uygulanır.

Devamını oku: Yıkma ve Söküm İşleri

Kullanıcı Oyu:  / 0

Bina güçlendirme de çok yaygın olmayan ama sağlamlık, dayanıklılık, maliyet, işçilik ve  zaman karbon plaka uygulamasındadır. Karbon plaka uygulamasında yapı kimyasalları kullanılarak hasarlı kolon ve kirişlere karbon takviyesinde bulunup, mantolama yapılabilir.

 

Ayrıca binalar çepeçevre dıştan betonarme perde giydirilerek sismik güçlendirme de yapılabilir.

Betonarme. tuğla ve ahşap yapı elemanlarının eğilmede ve kesmede yük taşıma kapasitelerini arttırmak için kullanılır.

Devamını oku: Karbon Plaka Elyaf Güçlendirme

Kullanıcı Oyu:  / 0

El kesme makinesi olarak makine parkurumuzda, farklı modellerde farklı kullanımlar için, dizayn Edilmiş makineler mevcuttur.

Uygulamaların azınlıkta olması durumunda betonarme yerlerde demir donatılı donatışız 40 cm derinliğe kadar kesme uygulaması yapılmaktadır.

Devamını oku: El Kesme Makinaları

Kullanıcı Oyu:  / 2

FİLİZ EKME –ANKRAJ

Bu sistemle, kimyasal epoksi kartuş kullanarak,bina güçlendirme alanında kolon, kriş, perde beton, bina temeli güçlendirmesi ( ilave - ek birleştirme) gibi inşaat, sanayi ve endüstri tesislerinde ağır yük ve makinelerin;

* Çelik konstrüksiyonlarında

* Demir filizi

Devamını oku: Filiz Ekme Ankraj

Kullanıcı Oyu:  / 1

Demir donatılı ve donatısız beton yüzeylerin  onarılması çıkartılması ve yapısal değişikliklerin gerçekleşmesi  için derz kesimi uygulamaları yapılmaktadır.

Bu uygulamalar esnasında  yüzeyin tamamı  zarar görmemekle  birlikte ( sıfır vibrasyon )  ilave bir düzeltme işlemi  gerekmeyecektir. Derz kesme makinelerimizle 40 cm ye kadar beton kesme işlemi yapılıp 40 cm üzeri uygulamalar için Karot ile 550 cm ye kadar beton kesme yapılmaktadır.

Devamını oku: Hidrolik Derz Kesme

Kullanıcı Oyu:  / 1

Firmamız Karot ile beton delme, karot alma, karot test, karot numune

Alanında uygulamacı firma olmasının ötesinde karot un getirilerini kişi ve kurumlara anlatmayı ilke edinmiştir.

(1999 Marmara Depremi UNUTMADIK…! )

Q10 – Q1500 arası çap 15metre derinlik 45°ile90º açı ile her çaptaki deliği sıfır vibrasyonla, betona zarar vermeden

Devamını oku: Karot Beton Delme

telefon whatsapp mail